Tule praktikale

Lennuliiklusteeninduse AS (Estonian Air Navigation Services – EANS) on mitmekülgse tegutsemisprofiiliga ettevõte, mille töötajad oskavad vastata küsimustele nii lennujuhtimisest, radaritest, lennunduskaartide koostamisest, lennundusteabest, lennuohutusest kui paljust muust. Meie töötaevas ei piirdu ainult lendude juhtimisega, ootame Sind  praktikale ka siis, kui Sul puudub lennundusalane haridus. Huvi lennunduse vastu võiks siiski olla, sest juttu lennukitest, UAVdest, (unmanned aerial vehicle ehk siis „droonid“) kopteritest ja kõigest muust, mis õhuruumis toimub, on igapäevaselt.

Enne praktikale tulemist võiksid läbi mõelda selle, mis Sind huvitab:

  • Kui Sul on olemas lennundusalased teadmised, siis ilmselt leiad endale praktika ajaks pesa lennujuhtimise osakonnas, kus näed lähemalt lennujuhtide igapäevast tööd.
  • Kui  Sinus on tugevamad inseneriteadmised, siis Lennuliiklusteeninduses on suurte kogemustega insenerid, kes oskavad jagada tarkust nii navigatsiooni-, seire- kui kommunikatsiooniseadmete (ja neid toetavate süsteemide) ning ka IT kohta.
  • Meil on majas tipptasemel projektijuhid ja eksperdid, kelle juhtida on nii kohalikud kui rahvusvahelised projektid sh irdtorni (remote tower) arendamine ja Eesti-Soome piiriülene koostöö FINESTi raames. See võiks huvi pakkuda siis, kui edasine suund on töötada protsesside ja inimeste juhtimises.
  • Meil on väga hea meeskond, kes tegeleb lennundusprotseduuride- ja kaartide koostamisega ning AIP (aeronautical information publication) koostamisega, seega kui Sul on teadmised geograafiast või on huvi kartograafia vastu, siis leiame Sulle samuti rakendust ning põnevaid väljakutseid.
  • Lisaks töötavad meist paljud ka selle nimel, et ettevõte toimiks tervikuna, seega on võimalus praktikat teha aidates kaasa kommunikatsioonijuhi, personalispetsialisti, juristi jpt tööle.

Soovin praktikale tulla