News

Lennuliiklusteeninduse ASi uus koolitus- ja personalijuht on Chris-Helin Loik

Posted on 14. Jan 2021
illustreeriv foto

Lennuliiklusteeninduse ASi personali- ja koolitusjuhina alustas 11. jaanuaril 2021 tööd Chris-Helin Loik. Chris-Helin Loik töötas viimati Eesti suurimas võrguettevõttes Elektrilevi personalijuhina. Aastatel 1993-1998 oli Chris-Helin Loik toona Eesti riigile kuuluva lennufirma Estonian Air koolitusjuht.

Kuivõrd kogu maailmas on hetkel keerulised ajad ja suured muutused, on ka personalitöös palju väljakutseid, millega silmitsi seista. Chris-Helin Loigu sõnul on tänases pandeemia olukorras muutunud nii töötajate ootused tööandjale kui ka vastupidi.
„Meid kõiki mõjutab kaugtöö, mistõttu tuleb kõigil organisatsioonidel tänases olukorras järjest rohkem tähelepanu pöörata töötaja teekonnale ettevõtetes, nende arengule ja nende heaolule ka väljaspool kontoripinda,“ rääkis Chris-Helin Loik. „Suured muutused eeldavad uut moodi mõtlemist ja tegutsemist ning loovad ka võimalusi uuteks arenguteks. Ohutut ja parimal tasemel lennuliiklusteenust saame pakkuda vaid siis kui meie töötajad on hästi hoitud ja ettevõte personalipoliitika on paindlik ning võimeline kohanduma ka kõige keerulisemates oludes. Olen põnevil võimalusest luua koos kolleegidega inspireerivat ja samas turvalist keskkonda nii meie tänastele kui ka tulevastele töötajatele.“

Lennuliiklusteeninduse ASi juhatuse esimehe Ivar Värgi sõnul on lennunduses murrangulised ajad ja hoolimata valitsevast kriisist läbi tegemas ühte suurimat muutust viimase 50 aasta jooksul. „Võitjateks osutuvad need, kes panustavad olulisel määral tehnoloogiasse, mõtlevad töötajate paindliku töökorralduse võimaldamisele ja investeerivad töötajate arengusse. Oleme õnnelikud, et Chris-Helin on leidnud tee läbi meie taas lennunduse juurde ja saab oma laialdaste teadmistega panustada meie ettevõtte ja töötajate arengusse,” sõnas Ivar Värk.

Soovime Chris-Helinile tuult tiibadesse uuel ametipositsioonil!