Uudised

Vahetus Lennuliiklusteeninduse ASi nõukogu liige

Postitatud 03. Mai 2021

Lennuliiklusteeninduse ASi aktsionäri üldkoosolek kutsus tagasi nõukogu liikme Kaupo Raagi ja valis uueks liikmeks Rahandusministeeriumi eelarvepoliitika asekantsleri Sven Kirsipuu. Sven Kirsipuu kinnitas nõukogu liikmeks volitusega kolmeks aastaks Majandus- ja taristuminister Taavi Aas.

Sven Kirsipuu

Lennuliiklusteeninduse ASi nõukogu esimees Priit Põldoja ütles, et tal on hea meel tervitada Sven Kirsipuud oma meeskonnas. „Sven on tunnustatud tippekspert oma valdkonnas ja toob endaga kaasa hulgaliselt kogemust just finantsplaneerimise ja eelarvestamise poole pealt. Lennundus on täna keerulises seisus ning nõukogu eesmärk on aidata ettevõtte juhatusel muuta ettevõte taas kasumlikuks ja tagada normaalne majandustegevuse jätkumine.“

 „Ootan huviga ettevõtte ja lennundusvaldkonna eripäradega tutvumist. Püüan kiiresti sisse elada, sest mõistetavalt ei ole praegune majanduskeskkond toetav ja see muudab ka eelarvelised valikud keeruliseks. Loodetavasti saan oma senist kogemust erinevate asutuste nõukogudes Lennuliiklusteeninduse hüvanguks ära kasutada ning ettevõtte arengule kaasa aidata,“ ütles Sven Kirsipuu.

Lennuliiklusteeninduse AS on uue põlvkonna lennujuhtimisteenuste pakkuja Eestis, mille peakontor asub Tallinnas. Pakume ohutuid ja tõhusaid lennujuhtimisteenuseid koos lennuliikluse korraldamise konsultatsioonide ja koolitusteenustega. Lennuliiklusteeninduse AS tegutseb Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi haldusalas ja ettevõtte ainuomanikuks on Eesti Vabariik.